Kutseharidus.ee
Menüü

Rakvere Ametikool

 

Rakvere Ametikool on suurim kutseõppeasutus Lääne-Virumaal. Igal õppeaastal õpib meil kuni tuhat õpilast ning üle tuhande täiendõppija. Üle kolmesaja õpilase on sooritanud praktika erinevates Euroopa Liidu riikides. Meil on uus ja ajakohane õppetöökodade kompleks ning ajalooline peamaja.

Miks tulla Rakvere Ametikooli?

  • Õppetöö on tasuta
  • Tublile õppijale õppetoetus 60 eurot kuus
  • Võimalus taotleda lisaks eritoetust ja sõiduhüvitist
  • Võimalus edasi õppida kõrgkoolis
  • Võimalus kandideerida praktikale välismaal
  • Meil on õpilaskodu
  • Tasuta maitsev koolitoit
  • Arvestame varasemat õpi- ja töökogemust

http://polskilive.pl/Cheapest-Autodesk-Smoke-2015-software Cheapest Autodesk Smoke 2015 software

Rakvere Ametikool

Piiri 8, 44316 Rakvere Tel: 329 5030 Faks: 329 5031 info@rak.ee www.rak.edu.ee
Piiri 8, 44316 Rakvere

1 õppekava Jätkuõppes

Sõiduautodiagnostik, 1a – Aakvere Ametikool

Mootorsõidukidiagnostik tegeleb sõiduautode, veoautode, busside ja liikurmasinate diagnoosimise-, remondi- ja rikkepõhjuste analüüsiga, leiab ja kõrvaldab rikkeid. Ta töötab iseseisvalt, kasutades [...] Edasi »

6 õppekava Keskhariduse baasil (kutseõpe)

CNC töötlemiskeskuse operaator, 5 k – Rakvere Ametikool

CNC töötlemiskeskuse operaator töötab CNC töötlemiskeskustel mööblitööstuse ja puidutöötlemise ettevõtetes. Ta tunneb pinkide ja seadmete ehitust ning tööpõhimõtteid, detailide lõiketöötlemise [...] Edasi »

Hotelliteenindaja, 2 a – Rakvere Ametikool

Õppima võetakse keskharidusega noori. Hotelliteenindaja igapäevaste tööülesannete hulka kuulub klientide teenindamine, tubade hooldus, suhtlemine klientidega ja majutuse korraldamine. Selle kutseala [...] Edasi »

Keevitaja (kaitsegaasmetall-kaarkeevitus), 1 a – Rakvere Ametikool

Keevitaja töö nõuab tänapäeval mitmekülgseid kutsealaseid teadmisi ja oskusi. Keevitaja töötab põhiliselt metalltooteid ja -konstruktsioone valmistavas ettevõttes, teda vajatakse ehitus-, paigaldus-, [...] Edasi »

Kelner, 0,5 a – Rakvere Ametikool

Õppima võtame nii põhi- kui keskharidusega noori. Vanuse alampiir õppima asumisel vähemalt 18a. Kelneri igapäevaste tööülesannete hulka kuulub klientide teenindamine, [...] Edasi »

Logistik, 1,5 a – Rakvere Ametikool

Õppima võetakse keskhariduse omandanud noori, kes puutuvad oma igapäevatöös kokku logistiliste süsteemidega. Eesmärgiks on avardada inimeste silmaringi, et nad näeksid [...] Edasi »

Veoautojuht, 0,5 a – Rakvere Ametikool

Veoautojuht teostab nii siseriikliku kui ka rahvusvaheliste veoste vedu. Töö on vahelduva iseloomuga, iseseisev, võib esineda töötamist nädalavahetustel, riiklikel pühadel, [...] Edasi »

14 kutsekeskharidusõppe õppekava

Autokeretehnik, 3 a – Rakvere Ametikool

Autokeretehnik töötab sõidukite kere- ja värvitööde ettevõtetes. 4. taseme autokeretehniku töö sisu on sõiduki kere ja sisustuse osandamine ning koostamine, [...] Edasi »

Automaaler, 3 a – Rakvere Ametikool

Automaaler töötab sõidukite kere- ja värvitööde ettevõtetes. Automaalri töö sisu on auto pindade ettevalmistamine värvimiseks. Osakutse maalritööde ettevalmistaja töö sisu [...] Edasi »

Ehituspuusepp, 3 a – Rakvere Ametikool

Ehituspuusepp on oskustööline, kes töötab ehitus- või kinnisvara korrashoiu ettevõttes või puitkonstruktsioonide tööstusliku valmistamisega tegelevas ettevõttes. Ehituspuusepa peamised tööülesanded on [...] Edasi »

Ehitusviimistleja, 3 a – Rakvere Ametikool

Ehitusviimistlejad töötavad ehitus- ja kinnisvarahooldusettevõtetes. Põhilised tööülesanded on: maalritööd – pindade ettevalmistamine lõppviimistluseks, värvi pealekandmine või pihustamine, pindade lakkimine, ruumide [...] Edasi »

Infotehnoloogia süsteemide spetsialist, 3 a – Rakvere Ametikool

Õppima võetakse põhikooli lõpetanud noori, kes soovivad omandada infotehnoloogia süsteemide spetsialisti eriala. IT-süsteemide spetsialist töötab iseseisvalt etteantud töölõigus, järgides protseduurireegleid [...] Edasi »

Keevitaja, 3 a – Rakvere Ametikool

Keevitaja töö nõuab tänapäeval mitmekülgseid kutsealaseid teadmisi ja oskusi. Keevitaja töötab põhiliselt metalltooteid ja -konstruktsioone valmistavas ettevõttes, teda vajatakse ehitus-, paigaldus-, [...] Edasi »

Keskkonnatehnika lukksepp, 3 a – Rakvere Ametikool

Keskkonnatehnika lukksepp on oskustööline, kes paigaldab, hooldab, reguleerib, remondib ja demonteerib ehitiste kütte, vee- ja kanalisatsioonitorustikke ning -seadmeid. Ta töötab ehitus- [...] Edasi »

Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitaja, 3 a – Rakvere Ametikool

Kivi- ja betoonkonstruktsioonide ehitaja on oskustööline, kes töötab ehitus- või kinnisvara korrashoiu ettevõttes. Ehitaja peamised tööülesanded on kandvate ja mittekandvate [...] Edasi »

Kokk, 3 a – Rakvere Ametikool

Õppima võetakse põhikooli lõpetanud noori kes soovivad omandada lisaks koka erialale ka kutsekeskhariduse. Kokal on vajalikud kompetentsid iseseisvaks tööks. Kokk [...] Edasi »

Majutusteenindus, 3 a – Rakvere Ametikool

Õppima võetakse põhikooli lõpetanud noori, kes soovivad lisaks erialale omandada ka keskhariduse. Majutusteeninduse kutseala töötaja on klienditeenindaja, kes töötab majutusteenust [...] Edasi »

Pagar-kondiiter, 3 a – Rakvere Ametikool

Õppima võtame põhikooli lõpetanud noori. Pagar-kondiiter peab kliendi sooviga arvestades oskama valmistada erinevaid tooteid, alustades lihtsatest saiadest ja pirukatest ning [...] Edasi »

Sõiduautotehnik, 3 a – Rakvere Ametikool

Sõiduautotehnikud töötavad autoremondi- ja hooldusettevõtetes. Põhilised tööülesanded on: Sõiduauto ülddiagnostika, hooldus ja remont. Sõiduauto kere, sisustuse ja pealisehituse ülddiagnostika, hooldus [...] Edasi »

Tisler, 3 a – Rakvere Ametikool

Tisler on oskustööline, kes töötab enamasti mööblitööstuse ja puidutöötlemise ettevõtetes valmistades puidust ja puidupõhistest materjalidest mööblit ja teisi puittooteid. Tisleri [...] Edasi »

Toitlustusteenindus, 3 a – Rakvere Ametikool

Õppima võtame põhikooli lõpetanud noori, kes soovivad lisaks erialale omandada ka kutsekeskhariduse. Toitlustusteeninduse kutseala töötaja on klienditeenindaja, kes töötab toitlustusteenust [...] Edasi »

1 õppekava Põhihariduse baasil (kutseõpe)

Krohvija, 1 a – Rakvere Ametikool

Eeldus õppima asumiseks on põhihariduse olemasolu või vähemalt 22 aasta vanusel põhihariduseta isikul põhihariduse tasemele vastavate kompetentside olemasolu. Krohvija on [...] Edasi »

5 õppekava Põhihariduse nõudeta (kutseõpe)

Abikokk, 1 a – Rakvere Ametikool

Õppima võetakse noori, kes on vähemalt 17 aastased ja ei ole lõpetanud põhikooli, samuti põhikooli lõpetanuid (ka lihtsustatud õppekava alusel). [...] Edasi »

Abipagar, 1 a – Rakvere Ametikool

Õppima võetakse noori, kes on vähemalt 17 aastased, kuid pole lõpetanud põhikooli ning põhikooli lõpetanuid (ka lihtsustatud õppekava alusel). Abipagar, [...] Edasi »

Koostelukksepp, 4 k – Rakvere Ametikool

Õppegrupp komplekteeritakse koostöös tööandjaga. Koostelukksepp töötab tavaliselt masina-, aparaaditööstuse või laevaehituse ettevõttes. Koostelukksepa põhilised tööülesanded on toorikute ettevalmistamine, detailide mõõtmine, märkimine, [...] Edasi »

Maalritööde ettevalmistaja, 1 a – Rakvere Ametikool

Maalritööde ettevalmistajad töötavad sõidukite kere- ja värvitööde ettevõtetes. Nende tööoks on autode puhastamine, osandamine ning koostamine puhastamisel, plastdetailide töötlemine, pindade [...] Edasi »

Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik, 1 a – Rakvere Ametikool

Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnikud töötavad autoremondi- ja hooldusettevõtetes. Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik tegeleb mootorsõidukite, liikur- ja väikemasinate, haagiste ning [...] Edasi »